Máme radi kone, kone sú náš koníček a kopytá sú našou vášňou. Veríme, že zdravé a funkčné kopytá nepotrebujú pri vačšine činností klasické podkovy, bez ohľadu na typ podkladu alebo terénu. Budovanie takýchto kopýt však vyžaduje správnu starostlivosť a čas. Práve pre toto prechodné obdobie sú topánky na kopytá obľúbeným riešením. Po rokoch praktického používania a testovania rôznych topánok sme nadviazali spolprácu so značkou Swiss Galoppers a ich švajčiarsku kvalitu teraz prinášame na Slovensko.

Našim zámerom je kvalitne obslúžiť a podporovať každého, kto sa rozhodne pre túto prémiovú značku konskej obuvy.

  • poradenstvo a konzultácie
  • zápožičky testovacích sád
  • krátke dodacie doby
  • nádradné diely a servis
  • semináre zamerané na starostlivosť o kopytá

Veríme v kvalite ponúkaných topánok a veríme aj tomu, že pri správnej starostlivosti nemusí byť väčšina jazdeckých koní podkúvaná. Preto garantujeme odkup nami predaných topánok. Či už to bude z dôvodu nevyhovujúcej veľkosti alebo ich už jednoducho Váš kôň nebue potrebovať.

Správna ochrana kopýt pre každú situáciu

Správna ochrana kopýt pre každú situáciu

Každý, kto chce svojmu koňovi umožniť život bez podkov, často siaha po alternatívnej ochrane kopýt, ako sú topánky. Ako však nájsť správne riešenie pre danú situáciu?

Výber veľkosti a typu topánky

Výber správnej veľkosti a typu topánky má zásadný vplyv na správnu funkciu, životnosť aj bezpečnosť. Všetky dôležité informácie a celý postup nájdete na stránke Ako si vybrať.